• Rezervasyon : 0 532 577 45 93 - 0 252 319 27 72
Akyarlar Karaincir Plajı

Akyarlar, ünlü Forbes dergisine göre, dünyanın en lüks plajına sahiptir. Göl gibi dalgasız olan denizinin bir çok yeri akvaryum kadar temiz ve berraktır.Deniz derinliği sahilden 40 metre mesafeye kadar diz seviyesini  geçmeyecek şekildedir ve küçük çocukları olan aileler için idealdir.

Karaincir plajı Akyarlar’ın en meşhur plajıdır.İki tarafı tepelerle çevrili olduğu için çok fazla rüzgar almayan, okaliptüs ağaçlarının bulunduğu, 500 metre uzunluğunda tamamen kumdan oluşan (ince kumuna sahip) kumsalı ile Karaincir plajı, yerli ve yabancı turistlerin en popüler plajları arasındadır.

Akyarlar’ın denizi ve kumsalı Bodrum koyları ve denizleri arasında hatırı sayılır bir yere sahiptir.Bu ayrıcalıklı yerlerin başında da Akyarlar/Karaincir plajı geldiği için, tatil planınızı Karaincir plajının olduğu her hangi bir otele yada Akyarlar’a yaptıysanız havalimanı transfer talebinizi bize iletebilirsiniz.

Transfer seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir ;

Akyarlar Karaincir Plajı
En İyi Fiyat Garantisi

Web sayfamız üzerinden yaptığınız online rezervasyonlarda en iyi fiyat ve güler yüzlü hizmet garantisi sunuyuoruz.

Modern ve Bakımlı Araçlar

Güvenliğiniz ve konforunuz bizim için çok önemli, tüm araçlarımızın periyodik bakımları tam zamanlı olarak yapılmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Bugüne kadar transfer hizmeti verdiğimiz 5000+ müşterimiz yanlıyor olamaz, bizi seçmeniz için haklı sebeblerimiz var.